Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę


#1 2011-03-15 22:15:17

eleina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 20
Punktów :   
skąd?: Zielona Góra
wiek dzieci?: 1,5 roku
wiek użytkownika: 29

Energia

Magdo mam do Ciebie pytanie z trochę innej beczki.
Otóż, wiem, że zajmujesz się pracą z energią, jesteś bioenergoterapeutką, więc znasz sie na rzeczy i może mogłabyś mi wyjaśnić mi co to znaczy, gdy komuś (a dokładnie mnie) często, dosłownie- notorycznie przepalają się żarówki, lub wyskakują bezpieczniki.
Czy to może mieć związek z moją energią? Czy to czysty przypadek?
No ale chyba będę  musiała w torebce nosić żarówki, bo tak trochę głupio mi jak komuś w mieszkaniu lub w pracy przepalam.

Z góry dziękuje za odpowiedź:)


Lucek - bez alergii

Offline

 

#2 2011-03-16 00:51:40

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Energia

Eleino przedzwoń do mnie w tej sprawie , musiałabym sprawdzić na skalach w jakiej jesteś energii a często podpowiedz przychodzi podczas rozmowy jak namierzę twój głos energetycznie.
Każdy człowiek ma jakiś dar ,który niesie i ,który podczas własnego rozwoju duchowego się wzmacnia, odzyskuje. Może to być sprawa wcieleniowa, coś co utraciłaś a co można odzyskać, jeśli oczywiście jest to z poziomu energii jedynej. Napewno masz wysokie wibracje tylko pytanie czy idą one po sercu czy z mocy przeciwnej podporządkowującej.

Offline

 

#3 2012-07-20 16:14:38

 MilenaLAMPE

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Energia

Podaję źródła (NATURALNEJ ENERGII):

RYŻ  BIAŁY (gotowany), WSZYSTKIE KASZE jakie znamy (jaglana, jęczmienna, gryczana, manna itd.) oraz WARZYWA STRĄCZKOWE (fasola, groch, soczewica ew. zbyt tłusta soja).

Wymienione produkty zawierają ogromnie dużo energii, czyli tzw. NISKIE  WĘGLOWODANY, TJ. DO  26%  WZROSTU.

Nasz organizm pozyskuje tę życiową energię dla wszystkich komórek organizmu, KOMÓREK NERWOWYCH (NEURONY) NASZEGO MÓZGU  TEŻ ! ♥♥♥♥♥

Ostatnio edytowany przez MilenaLAMPE (2012-07-20 16:15:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebelde.pun.pl www.liveofshinobi.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl www.biomaterial.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl