Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-08 15:48:36

aga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 86
Punktów :   

żłobek

Magdo moja 2-latka poszła do żłobka. Podeszłam do tematu ambicjonalnie, kupiłam termos obiadowy 3 -częściowy i postanowiłam, że będzie dostawała ciepłe posiłki. Jak na razie jednak przerasta mnie to, dziś z zegarkiem w ręku całe wyszykowanie się od pobudki do wyjścia zajęło nam 2h, co przy założeniu, że muszę wyjść z domu przed 7 (żeby do pracy zdążyć) powodowałoby wstawanie przed 5..... Zastanawiałam się co mam zrobić i wyszło mi parę opcji. Możesz mi podpowiedzieć, którą najmniej bym jej zaszkodziła?

1. je w żłobku to co inne dzieci, czyli nie wg PP (co wcale nie oznacza, że ciepłe, bo jest catering)
2. na drugie śniadanie daję jej kanapki, a po spaniu na obiad zupę (to się szybko grzeje) a obiad z mięsem je w okolicach 16-17 już w domu
3. daję swoje jedzenie a Panie w żłobku odgrzewają w mikrofalówce.


Julcia  9,5 lat-azs od 3 tyg życia, alergie pokarmowe i wziewne
Agatka 3,5 lat krostki na buzi od urodzenia, nie "diagnozowana" przez lekarzy
na PP od lipca 2010

Offline

 

#2 2011-09-28 16:09:21

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: żłobek

Aga mikrofala odpada. Lepiej jakby słoik np. z zupką postawiły do wrzącej wody, podgrzanej np w czajniku elektrycznym. Tak samo z gulaszami.
Porozmawiaj pewnie da się to przeskoczyć bo taki czajnik mają w każdej instytucji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abramakabra.pun.pl www.extremeots.pun.pl www.kupsztyl.pun.pl www.pivotanimator.pun.pl www.cs-grzenda.pun.pl