Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę


#1 2011-06-09 09:37:22

Teniat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 10
Punktów :   

sapka

Mikołaj je wg 5 przemian od połowy kwietnia br. ma już prawie 12 miesięcy i problemy jelitowe -juz o tym pisałam, bardzo sie więrci i steka od 23 i nad ranem. Do niedawna jeszcze piliśmy mleko modyfikowane rano o 5 i po 19 wieczorem. W ciagu dnia Mikołaj je 2 x owsiankę i 2 x zupki miesną i warzywną.
Madziu, od jakiego miesiąca pojawiła sie u niego sapka? Czy to prawidłowy objaw?
PS. od wczoraj jesteśmy tylko na owsiance-odstawilismy mleko. Czy przez to, ze odstawilismy mleko Mikołaj dostanie odpowiednia ilosc wapnia?

Offline

 

#2 2011-06-09 19:07:38

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: sapka

Taniet sapka może być dobrym objawem ale nie koniecznie. Choć u Ciebie dziecko może jeszcze wyrzucać śluz po mlekowy.
Zupy warzywne gotowane na wywarze mięsno kostnym dostarczają odpowiednią ilość wapnia, do tego jest on też w warzywach, przyprawach, owsiance.

Offline

 

#3 2011-06-13 11:16:04

Teniat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 10
Punktów :   

Re: sapka

Madziu,
Mikołaj od kilku dni dostał wysypkę w okolicy karku, która przechodzi w kierunku uszu na policzki? O czym to moze swiadczyć?

Inne pytanie to jezeli owsianka w trakcie gotowania wychodzi mi zbyt rzadka, w którym momencie mogę dosypac płatków owsianych?











MIKOŁAJ 12 miesięcy-problemy jelitowe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kupsztyl.pun.pl www.extremeots.pun.pl www.footballfans.pun.pl www.abramakabra.pun.pl www.pivotanimator.pun.pl