Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę


#1 2013-02-25 21:07:33

Sarenka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2
Punktów :   

"Skutki uboczne" pp (???)

Witajcie. Od około dwóch tygodni " raczę" moją mamę daniami pp. (Ja zaczęłam gotować według pp około 2 miesiące temu- z tygodnia na tydzień "rozwijam się kulinarnie" ;-), niestety mamcia zaczęła narzekać  na metaliczny smak w ustach, zaczęła też się pocić a nigdy nie miała z tym problemu. Nie wiem czy wiązać to z kuchnią pp? Dla mnie przejście na pp nie wiąże sie z dużą rewolucją, dla mojej mamy jednak owszem. Proszę napiszcie, czy Wasze organizmy także zareagowały w jakiś szcególny sposób na tą kuchnię?

Offline

 

#2 2013-04-04 17:53:23

Doradcalaktacyjny

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 94
Punktów :   

Re: "Skutki uboczne" pp (???)

"Skutkiem ubocznym" pp może być zawirowanie w organizmie związane z pozbywanie się blokad, z uruchamianiem się pewnych nieczynnych przez długi okres czasu funkcji. Na podstawie twojego postu nie można stwierdzić co powoduje u mamy blokadę, może gotujesz zbyt intensywnie jak na wiosnę, może wrzuciłaś w mamę zbyt dużą dawkę energii? Traktuj ją delikatnie, zupki, kasze, warzywa i trochę mięska, czasem trochę dobrego nabiału, dobrze skomponowanego (do jaj, kaszy gryczanej, czy ziemniaków).

I niech wam zmiany idą na zdrowie.

https://www.facebook.com/TowarzyskieWarsztatyKulinarne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.gtasaforum.pun.pl www.symbian.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl www.centrumos.pun.pl